-45%

Крцкала сет 54 WI 89

Крцкала сет 54 WI 89

Шифра: 91000.20002
-45%
2.999 мкд.
5.500 мкд.
Сет од 54 парчиња шестоаголни клучеви,битови и крцкало.
Крцкало со 45 заби за да се обезбеди оптимален пренос на вртежниот момент, брзо ослободување со притискање на копчето и табела за во рикверц.
Рачка изработена од ергономски би-материјал со суспензии.
Шестоаголни насадни клучеви. Материјал: Хром-ванадиум
Во пластичен моделиран куфер.


Аплицирај за дистрибутер