PowerMaxx BS Basic 12 V/2x2,0 Ah Аку.одвртувач

PowerMaxx BS Basic 12 V/2x2,0 Ah Аку.одвртувач

Шифра: 600984000
Мин. 1 - 9499 мкд.
Мин. 1 - 9499 мкд.
Лесна компактна дупчалка / одвртувач со исклучително компактен дизајн за разноврсна употреба.
Вретено со шестоаголна вдлабнатина за делови од шрафцигер за работа без чаура.
Лесен компактен одвртувач /завртувач со исклучително компактен дизајн за разноврсна употреба
Вретено со шестоаголен прифат за битови за работа без футер
Интегрирана работна светилка за да се осветли областа за контакт
Практична кука појас за фиксирање на десната или левата страна без алатка
Дисплеј за проверка на статусот за полнење
Ultra-M технологија за највисоки перформанси, нежно ефикасно полнење, оптимално искористување на енергијата и долг живот
3-годишна гаранција на батерии благодарение на Ultra-М технологија

Брзостезен футер
Кука за појас
2 Li-бaterii (12 V / 2,0 Ah)
Полнач LC 40
Картонска кутија


Батерии (V) 12
Тежина (Kg) 0.8
Дијаметар на дупчење во челик (mm) 10
Ниво на моќ на бучава (db(A)) 75
Капацитет на футерот мин (mm) 1
Брзина без оптоварување (rpm) 0-360/0-1400
Капацитет на футерот макс (mm) 10
Дупчење во метал-вибрации (m/s2) 2.5
Тип на батерија Li-Ion
Бренд METABO
Дијаметар на дупчење во меко дрво (mm) 18

Аплицирај за дистрибутер